Czym jest Dynamics 365?

W skrócie można powiedzieć, że jest kompletna platformą wspierającą wszystkie procesy przedsiębiorstwa.

Dynamics 365 jest to rozwiązaniem opartym na chmurze, zbudowanym modułowo, co oznacza, że w razie potrzeb możemy dodawać lub odejmować moduły, dostosowywać procesy biznesowe, w ramach jednego narzędzia.

Bez względu na to, czy firma zatrudnia kilku, kilkuset lub tysiące pracowników, Dynamics 365 wspiera Twoja działalność w wielu obszarach tj..

  • sprzedaż,
  • obsługa klienta,
  • finanse,
  • obsługa w terenie,
  • projekty
Ale Dynamics 365 to nie tylko potocznie system ERP. Jest to platforma, która wprost integruje się z dobrze znanymi nam narzędziami jak pakiet office, ale obecne rozwiązanie w chmurze pozwala na dużo więcej.

Dzięki wykorzystaniu usług chmury publicznej Azure i nowoczesnych narzędzi wspierających jak platformy Power BI do raportowania, usług Machine Learning, Internet of Things pozwala kompleksowo obsłużyć procesy firmowe, dając informacje zarządcze, co przekłada się na przewagę konkurencyjną firmy.

Dodatkowo wykorzystując narzędzia do budowy aplikacji biznesowych Power Platform oraz Power Automate mamy możliwość budowania w prostu sposób aplikacji biznesowych.

Zobacz więcej informacji poniżej lub skontaktuj się z nami 🙂

Stay Up to Date With The Latest News & Updates

Join Our Newsletter

Follow Us